X

شماره مجازی آمریکا | Phone Virtual Number

آیا امکان دریافت شماره مجازی آمریکا برای ایرانیان وجود دارد؟

پاسخ این سوال (بله) می‌باشد.

 
یکی از بهترین و کم‌هزینه‌ترین روش‌های داشتن یک شماره مجازی از کشور آمریکا؛ دریافت شماره تلفن گوگل ویس (Google Voice) به صورت رایگان می‌باشد.
 
البته با وجود اینکه این سرویس رایگان است شما باید با یک شماره آمریکا این سرویس را تایید و فعال نمایید که برای این روش می‌توانید از اپلیکیشن‌های مختلف موبایل استفاده نمایید که این خدمات را ارائه می‌دهند ولی سایت سفر به آمریکا این روش را پیشنهاد نمی‌دهد؛ چرا که زمان زیادی از شما می‌گیرد و بعضا این شماره‌ها قبلا به منظور دریافت جی میل و سایر سرویس‌های گوگل استفاده شده‌اند. (گرچه شما مي‌توانيد اين روش را نيز امتحان نماييد)
 
کم دردسرترین روش استفاده از سایت‌های واسط است.
 
مثلا شما می‌توانید با استفاده از خدمات وب‌سایت نامبرلند با هزینه‌ای حدود 20 هزار تومان یک شماره اجاره کنید و یکبار پیامک گوگل را دریافت و سرویس خود را فعال نمایید.
 
البته این سایت سرویس دیگری دارد که با هزینه حدود 200 هزار تومان یک جی میل برای شما ساخته و سپس سرویس گوگل ویس را روی آن فعال می‌نمایند و مشخصات نام کاربری و رمز عبور را در اختیار شما قرار می‌دهند که می‌توانید آنرا به جی میل شخصی خودتان هم انتقال دهید.

سپس با استفاده از اپلیکیشن موبایل گوگل ویس قادر خواهید بود تا به صورت رایگان به تمامی شماره‌های آمریکا و کانادا تماس بگیرید و حتی کالر آیدی خود را فعال یا غیرفعال نمایید (وقتی با دیگران تماس می‌گیرید شماره شما برای آنها قابل نمایش نخواهد بود) و دیگران می‌توانند از تمامی کشورهای جهان با شما تماس حاصل نمایند.
 
امیدوارم که این مطلب از سایت سفر به آمریکا برای شما مفید بوده باشد و در زمان سفر به آمریکا به راحتی از آن استفاده نمایید و لحظات شیرینی را برای خود و خانواده محترمتان به ارمغان بیاورید.